Polski   English
Jaśmin

wSPAniałe piwnice

W mistycznych piwnicach o łukowych sklepieniach królują naturalne surowce: cegła, kamień i drewno. Urządzono w nich pomieszczenia regenerujące duszę i ciało. Wszystko tu zostało urządzone z wielkim smakiem i tak by goście mogli zasmakować wyrafinowanego luksusu. Tam gdzie nie zachowały się ceramiczne posadzki, nasze stopy natrafiają na onyksy, czy podgrzewane płyty marmurowe.

W przestronnym pomieszczeniu mini SPA znajduje się cedrowa sauna fińska i parowa z aromaterapią, koloroterapią i dźwiękoterapią.  W przerwie, po wyjściu z niej, „twardziele” mogą wylać sobie na głowę (dosłownie) kubeł zimnej wody lub po prysznicu wskoczyć do minibasenu z masażem wodnym. Nasze jacuzzi ma kilkanaście rodzajów dysz wodnych przeznaczonych do masażu różnych części ciała z różnym natężeniem. Kąpiel umili Wam szum wodospadu, koloroterapia i aromaterapia.   

Ze względów zdrowotnych, a także dla stworzenia niepowtarzalnej aury zamontowaliśmy w piwnicznej komnacie SPA kilka lamp solnych. Lampy wykonane z kryształu soli są naturalnym jonizerem powietrza, który efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach, poprawiając jakość otoczenia, a tym samym naszego samopoczucia. W Pałacu Jasminum na wyciągnięcie ręki mamy pozytywne działanie jonów ujemnych, którego musielibyśmy szukać np. w  Kopalni Soli w Wieliczce, czy nad morzem. Udowodnione lecznicze działanie lamp solnych m.in. obniża ciśnienie tętnicze, oczyszcza drogi oddechowe, ich światło pomaga osobom znerwicowanym i cierpiącym na bezsenność.

Po oczyszczeniu, zregenerowaniu ciała, pozbyciu się zbędnych kalorii na pewno miło będzie zasiąść w jadalni, kawiarni czy winiarni przy wielkim rzeźbionym stole lub zapaść się w wygodnej kanapie przy ciepłym kominku i oddać się dalszemu relaksowi lub też zagrać w bilard.
Właściciele mają wobec pałacu wiele planów, zatem dobrze jest się nim interesować, choćby po to, by śledzić przebieg prac i sprawdzić kiedy zostanie uruchomiona siłownia, grotka solna, czy stół do masażu…