Polski   English
Jaśmin
 • POKÓJ RUSTYKALNY

  POKÓJ RUSTYKALNY

  Duży pokój od północy utrzymany w słonecznych kolorach. Stara drewniana podłoga, ściany w tynku strukturalnym i ogromne podwójne łoże to główne atuty pokoju. Łóżko o wymiarach 200x200cm może sprzyjać parze zabawie w chowanego, a może także zostać rozłączone i stać się dwoma łóżkami, na których wyspałyby się nawet cztery osoby. Cały komplet sypialniany pomalowany jest ręcznie w kwiatki przypominające wzory łowickie. Przestronna szafa i komoda pomieści wiele rzeczy. Chwilom relaksu będzie sprzyjał wyszukany, tapicerowany fotel bujany. Do wyposażenia pokoju należy telewizor z dvd, co z pewnością będzie gratką dla kinomanów, których zaskoczy u nas zła pogoda. Do pokoju należy łazienka w szklanej szaro-złotej mozaice z deszczownicą i szklaną misą zamiast umywalki.

  Cena:
  pierwsza noc 220zł, druga noc i następne 200zł


 • APARTAMENT ART DECO

  APARTAMENT ART DECO

  Duży pokój od południa z przylegającą do niego łazienką w szklanej mozaice w kolorach morza z deszczownicą i wielką umywalką oraz mały pokój dzienny. Duży pokój w piaskowym kolorze został przyozdobiony klasycznym kilimem artdecowskim, na ścianie wisi reprodukcja obrazu Tamary Łempickiej i dużych rozmiarów wydruki na płótnie fotografii przywołujących lata 20. • APARTAMENT ART DECO

   

  W apartamencie są dwa łóżka o wymiarach 100x200cm, przestronna szafa, rozkładany stolik-karciak i oczywiście krzesła. Łukowym przejściem połączony z nim jest czerwony pokoik, w którym stoi kremowy komplet dwóch foteli i rozkładanej kanapy, która może służyć dodatkowo do spania, jeśli apartament odwiedzi kilkuosobowa rodzina lub grupka przyjaciół.


 • APARTAMENT ART DECO

   

  W pokoiku stoi biblioteczka, w której znajdziemy parę dzieł światowej literatury, przewodniki po okolicy, książeczki dla dzieci, wydawnictwa albumowe, a także kilkanaście filmów, bo w pokoju jest także telewizor z dvd, który umili czas, podobnie jak książki, podczas brzydkiej pogody. 

  Cena: pierwsza noc 260zł, druga noc i następne 240zł • POKÓJ SECESYJNY

  POKÓJ SECESYJNY

  Jak mawiają żartobliwie właściciele – pokój w kolorze rozgotowanej truskawki, ze starą drewnianą podłogą i stylową tapetą. Ciepły, słoneczny pokój od południa, umeblowany antykami z okresu secesji. Stoi w nim łóżko o wymiarach 140x200cm. Kryształowy żyrandol, miękki dywan, marmurowe blaty toaletki i szafki nocnej nadają pokojowi elegancji i dystynkcji. W łazience w kolorach morza z deszczownicą powieszono lustro przywołujące wypoczywającym na polskiej wsi Prowansję.

  Cena: pierwsza noc 220, druga noc i następne 200zł • POKÓJ GRAFICZNY

  POKÓJ GRAFICZNY

  Gdyby nie stara ludowa, ręcznie malowana szafka ten błękitny pokój można by uznać za nowoczesny, tym bardziej, że w łazience z zielonej szklanej mozaiki zamiast umywalki znajduje się szklana misa, a zamiast baterii – wodospad. Ten najmniejszy w naszej agroturystyce pokój być może nie nadaje się na dłuższy pobyt, ale z pewnością będzie przytulnym schronieniem dla tych, którzy w ciszy, chcą zaszyć się z książką i odpocząć lub spędzić aktywnie wypoczynek i wrócić do pokoju, by smacznie się wyspać. Łóżko ma wymiar 140x200cm, nad nim wisi obraz namalowany na płótnie przez okoliczną artystkę, starą drewnianą podłogę przykryto zoomorficznym dywanem.

  Cena: pierwsza noc 180zł, druga noc i następne 160zł • POKÓJ SIELSKI

  POKÓJ SIELSKI

  Romantyczny pokój północny dla ludzi doceniających wyrazisty klimat. Fioletowe ściany domknięto bordiurą z florystycznymi akcentami w kremowo-złotych odcieniach. Z bordiurą idealnie współgrają sprowadzone z Francji kremowe meble ręcznie malowane w kwiatki także w złoto-pastelowych odcieniach. Łóżko o wymiarach 140x200cm będzie idealne dla zakochanej pary. Obok niego specjalnie dla goszczącej u nas damy toaletka, by mogła poczuć się u nas jak panie sprzed prawie stu lat. Pojemna szafa zmieści nawet ubrania tych, co przyjadą do nas na zdecydowanie dłużej. Styl pokoju uspójnia „Danae” i „Pocałunek” Klimta wiszący na ścianie, antyczne niciane firanki, stara drewniana podłoga, kryształowy żyrandol i wiele innych dodatków dzięki którym przenosimy się w czasie. Do pokoju należy łazienka w szklanej fioletowo-szarej mozaice z deszczownicą.

  Cena: pierwsza noc 220zł, druga noc i następne 200zł • KUCHNIA

  KUCHNIA

  Kuchnię urządziliśmy tak, byście mogli poczuć się jak w domu. Wyposażona jest w podstawowy sprzęt, tak by nasi goście bez skrępowania mogli przyrządzać sobie posiłki czy też po prostu napić się kawy i przekąsić coś w przelocie.


 • KORYTARZ

  KORYTARZ

  Gości Agroturystyki Jasminum już od progu przenosi się w inne czasy: korytarz oświetlają przerobione na elektryczne lampy naftowe, sufity wspierają stare sosnowe bele, na ścianach powieszono zdjęcia pałacu sprzed II wojny światowej, no i można rozsiąść się w wygodnej kanapie, a skrzynia posagowa skrywa skarby przeznaczone dla zmarzluchów.